Produkty
Logo

Thermo-control CZ s.r.o.


Sídlo společnosti:
Sychrov 2

621 00 BRNO - Ivanovice
Česká republika

Tel.: +420 549 215 938
Mobilní telefon: +420 775 054 509
E-mail: obchod@thermo-control.cz

Provozní doba:
Po-Pá: 7:30-16:00


IČO: 28302001
DIČ: CZ28302001

Bankovní spojení
číslo účtu: 3777329001
kód banky: 5500 (Raiffeisen Bank a.s.)
Firma je vedená u KOS Brno, oddíl C, vložka 59785.

Provozovna - sklad:
Thermo-control CZ, spol. s r.o.
Horova 18a                                                 
616 00 BRNO - Žabovřesky
Česká republika

Mobilní telefon: +420 775 005 052
E-mail: sklad@thermo-control.cz

Provozní doba:
Po-Pá: 8:00-16:00


Kontaktní osoby


Vedení společnosti

Pavel Ondruška - jednatel společnosti
E-mail: p.ondruska@thermo-control.cz
            p.ondruska@salus-controls.cz



Bc. Bedřich Soukal - jednatel společnosti
E-mail: b.soukal@thermo-control.cz
           
b.soukal@salus-controls.cz


Obchodní oddělení

Jan Borýsek
- vedoucí obchodního oddělení

E-mail: j.borysek@thermo-control.cz
            j.borysek@salus-controls.cz

Mob.: +420 775 574 377

Michal Hill - obchodní manažer
E-mail: m.hill@thermo-control.cz
            m.hill@salus-controls.cz

Mob.: +420 606 939 391

Roman Zouhar - obchodní manažer
E-mail: r.zouhar@thermo-control.cz
            r.zouhar@salus-controls.cz
Mob.: +420 606 445 804

Tomáš Zukal - obchodní manažer
E-mail: t.zukal@thermo-control.cz
            t.zukal@salus-controls.cz
Mob.: +420 603 899 230


Petr Věžník
- obchodně-technický poradce
pro podlahové vytápění
E-mail: p.veznik@salus-controls.cz
Mob.: +420 720 532 443

Kamil Hanzl obchodně-technický poradce
E-mail: k.hanzl@thermo-control.cz
            k.hanzl@salus-controls.cz
Tel.: +420 513 034 513

Ekonomické oddělení

Ing. Tereza Peloušková
- administrativa
E-mail: t.pelouskova@thermo-control.cz
            t.pelouskova@salus-controls.cz
Mob.: +420 775 054 509


Lenka Trkanová
- objednávky
E-mail: l.trkanova@thermo-control.cz
Mob.: +420 604 867 257


Sklad a logistika

Michal Sommer 
E-mail: sklad@thermo-control.cz

Mob.: +420 775 005 052

Jiří Horna - reklamace
E-mail: sklad@thermo-control.cz
Mob.: +420 736 626 874

E-mail:
Text:
CAPTCHA Image   Reload Image
Opište kód: