Produkty

Bezdrátový termostat SALUS xT500

Doporučujeme
4 338 Kč s DPH
3 585 Kč bez DPH

skladem
SALUS xT500

Popis produktu

Bezdrátový programovatelný termostat SALUS xT500

Nový bezdrátový termostat xT500 je levnější varianta termostatu iT500 bez možnosti ovládání prostřednictvím chytrého telefonu nebo počítače.
K termostatu xT500 lze dokoupit internetovou bránu iTG500. Poté bude přístupná funkce vzdáleného ovládání pomocí chytrého telefonu nebo počítače.
Základní sada je vybavena bezdrátovým termostatem iT500TR a bezdrátovou přijímací jednotkou iT500RX, která je zapojena ke spotřebiči (např. kotel). Uvedená základní sada ovládá jeden okruh vytápění, případně jeden okruh vytápění (ÚT) + teplou vodu (TUV), v případě, že uživatel potřebuje ovládat dva topné okruhy, tak je možné zakoupit bezdrátové čidlo iT300, což umožní ovládání dvou topných okruhů vytápění (ÚT ), a tak i k zajištění ještě větší energetické účinnosti.

  • bezdrátový programovatelný termostat
  • ovládá vaše vytápění a časově spínaný výstup cirkulace TUV
  • stabilní interní bezdrátová komunikace je zajištěna bezdrátovým přenosem na frekvenci 868MHz
  • interní bezdrátový systém umožňuje snadnou instalaci termostatu na vhodně zvolené místo
  • jedná se o velmi energeticky úsporný a bezpečný systém

3 varianty nastavení

1. jeden oběh ÚT – 1 zóna
2. dva oběhy ÚT – 2 zóny (potřebné čidlo iT300 pro druhý topný okruh)
3. jeden oběh ÚT + cirkulace TUV

Technické parametry

Součást balení

Termostat iT500TR

Tento pokojový termostat může nahradit také Váš současný termostat. V závislosti na konfiguraci Vašeho systému můžete použít tuto jednotku k řízení teploty v jedné nebo dvou topných zónách* Vašeho domu nebo k řízení vytápění a teplé vody. Rozměry 125mm x 90mm x 25mm.

* ke dvěma topným zónám je nutné dokoupit bezdrátové čidlo iT300.

Přijímač iT500RX

Jedná se o bezdrátový přijímač, který je připojen ke kotli a umožňuje tak umístěný termostatu iT500 na Vámi zvolené místo.  Rozměry 150mm x 100mm x 35mm.


Možnost dokoupit:

*Brána iTG500

Brána iTG500 je připojena přes krátký kabel k vašemu routeru – internetovému připojení. Brána zajišťuje přístup přes internet a ovládá Váš topný systém. Rozměry 90mm x 40mm x 25mm.
*Bezdrátové čidlo iT300

Je potřebné v případě, pokud požadujete ovládat teplotu ve dvou topných místech Vašeho domu (zónách). Dvě topné zóny Vám umožní přesnější regulaci teploty a komfortu ve Vašem domě, zlepšují zároveň energetickou účinnost v domě.

Kontaktní formulář

E-mail:
Text:
CAPTCHA Image   Reload Image
Opište kód:
 

Diskuze

Vložit příspěvěk
Název:
Jméno:
E-mail:
Text: