Kontakt

Adresa

 

 

 

Sídlo společnosti:

Thermo-control CZ s.r.o.
Sychrov 49/2
621 00 BRNO - Ivanovice
Česká republika

tel.: +420 549 215 938
mobil: +420 775 054 509
e-mail: obchod@thermo-control.cz

IČO: 28302001
DIČ: CZ28302001

Provozní doba:
Pondělí - Pátek  7:30-16:00

Bankovní spojení
číslo účtu: 3777329001
kód banky: 5500 (Raiffeisen Bank a.s.)
Firma je vedená u KOS Brno, oddíl C, vložka 59785

Provozovna - sklad:

Thermo-control CZ s r.o.
Horova 18a
616 00 BRNO - Žabovřesky
Česká republika

mobil: +420 775 005 052
e-mail: sklad@thermo-control.cz

Provozní doba:
Po-Pá: 7:00-15:30

 

 

Vedení společnosti
Pavel Ondruška - jednatel

p.ondruska@thermo-control.cz

Bc. Bedřich Soukal - jednatel

b.soukal@thermo-control.cz

Ekonomické oddělení
Lenka Trkanová - objednávky

l.trkanova@thermo-control.cz

Ing. Tereza Peloušková - administrativa

t.pelouskova@thermo-control.cz

Obchodní oddělení

Jan Borýsek - vedoucí obchodního oddělení

j.borysek@thermo-control.cz

 

Luboš Filip - obchodní manažer

l.filip@thermo-control.cz

Tomáš Zukal - obchodní manažer

t.zukal@thermo-control.cz

 

Jaroslav Zukal - obchodní manažer

j.zukal@thermo-control.cz

Technické oddělení

Z kapacitních důvodů poskytujeme technickou podporu koncovým zákazníkům pouze přes email.

Děkujeme za pochopení.

Petr Věžník - obchodně-technický poradce pro podlahové vytápění

p.veznik@thermo-control.cz

 

 

Kamil Hanzl - obchodně-technický poradce

k.hanzl@thermo-control.cz

 

Marketing
Michal Koláček - koordinátor marketingového oddělení

m.kolacek@thermo-control.cz

m.kolacek@salus-controls.cz

 

Sklad a logistika
Michal Sommer  - vedoucí skladu

sklad@thermo-control.cz

Jakub Fassmann

sklad@thermo-control.cz

 

Reklamace
Jiří Horna - reklamační / servisní technik

sklad@thermo-control.cz

 

All search results