Kontakt

Thermo-control CZ s.r.o.

Sychrov 49/2
621 00 BRNO – Ivanovice

IČO: 28302001
DIČ: CZ28302001

Firma je vedená u KOS Brno, oddíl C, vložka 59785

Telefon: +420 549 215 938
Mobil: +420 775 054 509
E-mail: obchod@thermo-control.cz

Provozní doba:
Pondělí – Pátek  7:30-16:00

Bankovní spojení
číslo účtu: 3777329001
kód banky: 5500 (Raiffeisen Bank a.s.)

Provozovna – sklad

Thermo-control CZ s r.o.
Horova 18a
616 00 BRNO – Žabovřesky

Mobil: +420 775 005 052
E-mail: sklad@thermo-control.cz

Provozní doba: Po-Pá: 7:00-15:30

Vedení společnosti

Pavel Ondruška
jednatel
p.ondruska@thermo-control.cz

Bc. Bedřich Soukal
jednatel
b.soukal@thermo-control.cz

Ekonomické oddělení

Lenka Trkanová
objednávky
l.trkanova@thermo-control.cz

Ing. Tereza Peloušková
administrativa
t.pelouskova@thermo-control.cz

Obchodní oddělení

Jan Borýsek
vedoucí obchodního oddělení
j.borysek@thermo-control.cz

Tomáš Zukal
obchodní manažer
t.zukal@thermo-control.cz

Luboš Filip
obchodní manažer
l.filip@thermo-control.cz

Jaroslav Zukal
obchodní manažer
j.zukal@thermo-control.cz

Technické oddělení

Z kapacitních důvodů poskytujeme technickou podporu koncovým zákazníkům pouze přes email. Děkujeme za pochopení.

Petr Věžník
obchodně-technický poradce pro podlahové vytápění
p.veznik@thermo-control.cz

Kamil Hanzl
obchodně-technický poradce
k.hanzl@thermo-control.cz

Marketing

Michal Koláček
koordinátor marketingového oddělení
m.kolacek@thermo-control.cz
m.kolacek@salus-controls.cz

Sklad a logistika

Michal Sommer
vedoucí skladu
sklad@thermo-control.cz

Jakub Fassmann
pracovník skladu
sklad@thermo-control.cz

Reklamace

Jiří Horna
reklamační / servisní technik
sklad@thermo-control.cz

Najděte si svého obchodního manažera

Po kliknutí na mapu se zobrazí kontakt na obchodního manažera pro daný region.

Najděte si svého obchodního manažera
Obchodní manažer - region sever Obchodní manažer - region západ Obchodní manažer - region jih Obchodní manažeři - region Praha

Obchodní manažer - region sever

Obchodní manažer - region západ

Obchodní manažer - region jih

Jaroslav Zukal
j.zukal@thermo-control.cz

Obchodní manažeři - region Praha

Tomáš Zukal
obchodní manažer
t.zukal@thermo-control.cz
Luboš Filip
obchodní manažer
l.filip@thermo-control.cz

Jaroslav Zukal
obchodní manažer
j.zukal@thermo-control.cz