Kontakt

Adresa

 

 

 

Sídlo společnosti:

Thermo-control CZ s.r.o.
Sychrov 49/2
621 00 BRNO - Ivanovice
Česká republika

kancelář: +420 549 215 938
mobil: +420 775 054 509

IČO: 28302001
DIČ: CZ28302001

Provozní doba:
Pondělí - Pátek  7:30-16:00

 

Provozovna - sklad:

Thermo-control CZ s r.o.
Horova 18a
616 00 BRNO - Žabovřesky
Česká republika

Mobilní telefon: +420 775 005 052
E-mail: sklad@thermo-control.cz

Provozní doba:
Po-Pá: 7:00-15:30

 

 

Vedení společnosti
Pavel Ondruška

p.ondruska@thermo-control.cz

Bc. Bedřich Soukal

b.soukal@thermo-control.cz

Ekonomické oddělení
Jan Borýsek - vedoucí ekonomického oddělení

j.borysek@thermo-control.cz

Mob.: +420 775 574 377

 

Ing. Tereza Peloušková - administrativa

t.pelouskova@thermo-control.cz

Mob.: +420 775 054 509

Lenka Trkanová - objednávky

l.trkanova@thermo-control.cz

Mob.: +420 604 867 257

 

 
Obchodní oddělení

Michal Hill - vedoucí obchodního oddělení

m.hill@thermo-control.cz

Mob.: +420 606 939 391

 

Luboš Filip - obchodní manažer

l.filip@thermo-control.cz

Mob.: +420 603 249 582

Tomáš Zukal - obchodní manažer

t.zukal@thermo-control.cz

Mob.: +420 603 899 230

 

Jaroslav Zukal - obchodní manažer

j.zukal@thermo-control.cz

Mob.: +420 603 295 357

Technické oddělení
Petr Věžník - obchodně-technický poradce pro podlahové vytápění

p.veznik@thermo-control.cz

Mob.: +420 720 532 443

 

Kamil Hanzl - obchodně-technický poradce

k.hanzl@thermo-control.cz

Tel.: +420 773 999 108

Sklad a logistika
Michal Sommer  - vedoucí skladu

sklad@thermo-control.cz

Mob.: +420 775 005 052

Jakub Fassmann

sklad@thermo-control.cz

Mob.: +420 728 254 401

 

Reklamace
Jiří Horna - reklamační / servisní technik

sklad@thermo-control.cz

Mob.: +420 736 626 874

 

All search results