V roce 2014 jste nás mohli navštívit na těchto veletrzích:

11. – 14.2.2014 – AQUATHERM Nitra

V únoru letošního roku jsme se jako vystavovatelé účastnili 16. mezinárodního odborného veletrhu vytápěcí, ventilační, klimatizační, měřicí, regulační, sanitární a ekologické techniky.  Veletrh v letošním roce zaznamenal nárůst odborných návštěvníků, účastnili se zde přední výrobci a distributoři působící na Slovensku, zároveň také narostl počet nových vystavovatelů a v účastnické anketě se opět potvrdilo, že tento veletrh je považován za jednu z hlavních událostí v oboru TZB.

Pro nás letošní ročník znamenal i ocenění v soutěži o nejlepší exponát výstavy, kterého jsme získali s naším termostatem ovládaným přes internet SALUS iT500.

 

 

18. – 20.3.2014 veletrh Ptáček Brno 2014

V březnu 2014 jsme vystavovali na veletrhu pořádaném již druhým rokem firmou PTÁČEK-velkoobchod, a.s. v areálu BVV v Brně. Na této odborné akci pro zákazníky jsme prezentovali českým i slovenským zákazníkům stávající i nové výrobky v našem sortimentu.

Velký zájem u zákazníků zaznamenal zejména nový internetový termostat SALUS iT500 a na trhu cenově jeden z nejdostupnějších termoelektrický pohonů SALUS T30NC.

All search results